Соціально-гуманітарний відділ інформує про проведення ІІ етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 20.11.2017 08:23

Сьогодні 17 листопада 2017 року відбувся ІІ етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для 45 учнів 3-11 класів із семи загальноосвітніх навчальних закладів Солонянської селищної ради. Учасників конкурсу гостинно прийняла Надіївська філія КЗО "Солонянське НВО". Господарі приготували чотири класні кімнати, у яких зручно розмістилися учні відповідних вікових категорій. Осяяні, замріяні, а дехто з учасників з неприхованим хвилюванням, здавали свої конкурсні роботи. Побажаємо їм успіху і окрилених перемог у цьому конкурсі справжніх шанувальників рідної – української мови!