Соціально-гуманітарний відділ вітає: з Днем Захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва!

Дата: 14.10.2016 10:01

Сьогодні Україна відзначає славетні  свята – День Захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір - це заступниця і покровителька наших козаків. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!»

Дозвольте привітати всіх чоловіків  із цим святом і побажати  міцного здоров'я, щастя, здоров’я, наснаги у відродженні найкращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашої рідної України! Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Нехай Ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. І після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються у повсякденному житті, вдома на вас завжди чекає затишок і мир.

І нехай Вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!