Інформуємо про проведення громадського обговорення у формі електронних консультацій щодо найменування (перейменування) населених пунктів, вулиць, провулків, проспектів площ, парків, скверів та інших споруд, розташованих на території Солонянської громади.

Громадське обговорення стосується 4 вулиць у Солоному. Тому запрошуємо мешканців зазначених вулиць долучитись.

Пропозиції для перейменування:

Організатор громадського обговорення – Виконавчий комітет Солонянської селищної ради. Громадське обговорення проводиться відповідно до розпорядження селищного голови № Р-36 від 23.02.2024 року «Про проведення громадського обговорення пропозицій з перейменування вулиць в смт Солоне».

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті громади та на нашій сторінці у Фейсбук.