Як успішно вести бізнес під час війни. Нові серіали від Дія.Бізнес та Дія.Освіта бізнесу

Підприємці — основа міцної економіки. Тож розвиток бізнесу — інвестиція в стабільне майбутнє. Зараз бізнес, орієнтований на права людини, — світовий тренд. Щоб масштабуватися та виходити на європейський ринок, треба відповідати міжнародним стандартам.

Місяць кібербезпеки: навчіться захищати бізнес від кіберзагроз з курсом від Google «Основи кібербезпеки для підприємців»

Міністерство цифрової трансформації запускає проєкти, присвячені місяцю кібербезпеки, що відзначається в усьому світі у жовтні. Презентуємо безоплатний онлайн-курс від Google про кібербезпеку для підприємців.

Дізнатися, як працює держава. Презентація освітнього курсу «Демократія через дії»

Презентуємо освітній серіал про демократію на платформі Дія.Освіта, щоб кожен українець міг дізнатися, як вплинути на державні рішення, відстояти власні права та розв’язати проблеми свого населеного пункту або навіть країни.

Добірка конкурсів та грантових можливостей

Чергова добірка конкурсів та грантів актуальних та корисних як для громад, так і для громадських організацій, благодійних фондів, освітян, роботодавців, підприємців – з метою покращення добробуту, посилення спроможності, сприяння соціальній згуртованості  в громадах.

Навчатися з Google: оновлений курс «Основи АІ»

Понад 57 тисяч українців переглянули безоплатний онлайн-курс «Основи АІ» від Google. Тепер команда оновлює курс і додає ще більше практичної інформації. Про що в програмі?

Урядові технології в Україні

Чи існують технології, які допомагають полегшити взаємодію між суспільством та державою? Так! І вони вже значний час працюють в Україні!

єРобота: вже 100 ветеранів та членів їхніх родин отримають гранти від держави на розвиток бізнесу

Зокрема, переможцями десятої хвилі подачі заявок стали 12 ветеранів або членів родин учасників бойових дій. Вони отримають 6,1 млн грн на старт або розвиток свого бізнесу