Як мінімізувати ризики та покращити доброчесність власного бізнесу. Новий освітній курс від Дія.Бізнес бізнесу

Хочете посилити репутацію компанії та розробити підходи для ведення прозорих бізнес-процесів? Тоді курс «Зміцнюючи доброчесність: мінімізація ризиків та розбудова комплаєнсу бізнесом під час відбудови» саме для вас!

Оголошується набір на онлайн навчання у сфері IT індустрій для вразливих жінок

За фінансової підтримки Європейського Союзу у межах проєкту “WE ACT II: Діємо задля жінок та їхніх можливостей” оголошується набір на онлайн навчання у сфері IT індустрій для вразливих жінок у Сумській, Полтавській, Миколаївській та Дніпропетровській областях.

Як працює бізнес під час війни? Долучайтеся до онлайн-презентації Індексу настроїв малого бізнесу бізнесу

Дізнаєтеся, як війна змінила роботу малих і середніх підприємств та чи планують компанії розширення й інвестиції — Європейська Бізнес Асоціація презентує результати Індексу настроїв малого бізнесу.

Презентація дослідження щодо потреб та проблем українських підприємиць бізнесу

Презентація дослідження щодо потреб та проблем українських підприємиць

На шляху до досягнення цілей жінки стикаються з численними викликами, серед яких боротьба з упередженнями. Проте роль жінки в суспільстві та економіці зростає. Жінки все частіше відкривають власну справу, беруть на себе відповідальність та  працюють у режимі багатозадачності. Тож які потреби та проблеми мають українські підприємиці?