Програма USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування на розвиток елеваторних потужностей бізнесу

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО підтримає українські підприємства, які надають послуги з сушіння, зберігання та доробки зернових та технічних культур. За програмою передбачено 10-15 проєктів співфінансування, з бюджетом від 18 до 36 млн грн кожен.

Можливості для бізнесів у сфері енергоефективності. Візьміть участь у міжнародній акселераційній програмі оголошення

Програма «Інноватори енергоефективності України» створена, щоб стимулювати проєкти в галузі енергоощадності. Під час повномасштабної війни важливо шукати рішення, які допоможуть відновити енергетичну інфраструктуру після збитків, що завдали російські атаки у 2022 році.

Гранти для мікро- та малого бізнесу на Дніпропетровщині бізнесу

Гранти для мікро- та малого бізнесу на Дніпропетровщині

Міжнародна організація з міграції в межах проєкту «Розбудова згуртованих громад у Дніпропетровській області» оголосила грантову програму для малого та мікробізнесу. Про це повідомляється на сайті МОМ.

Гранти до $8 000 на розвиток бізнесу. Програма Початок для жінок у бізнесі оголошення

Гранти до $8 000 на розвиток бізнесу. Програма Початок для жінок у бізнесі

Проходьте безоплатне навчання та отримуйте грант на власну справу - Міністерство цифрової трансформації запускає освітньо-грантову програму Початок для підприємиць. Вона допоможе тим, хто лише починає шлях у бізнесі, і тим, хто вже має свій продукт.