Урядова програма безповоротних грантів для створення та розвитку власного бізнесу єРобота запускає нові грантові програми для ветеранів оголошення

Захисники і захисниці, які мають бажання займатися підприємництвом, або ж розвивати свій бізнес після повернення до цивільного життя, зможуть отримати грант від 250 тис. грн. до 1 млн. грн.

Українська література - онлайн. MEGOGO, МОН та Мінцифра презентують спільний проєкт

«Укрліт» - це 250 творів з української літератури, доступні в аудіоформаті. На платформі MEGOGO можна слухати культові твори українських авторів без піратства: «Місто», «Кайдашева сім'я», «Тіні забутих предків» та багато інших.

Долучайтеся до важливих соціальних опитувань онлайн. Цифровізуємо Держстат

Вперше Державна служба статистики запускає онлайн-опитування щодо зайнятості громадян. Кожен українець віком від 15 років зі смартфоном та інтернетом зможе взяти в ньому участь. Результати опитування допоможуть державі ухвалювати дієві рішення.

«Як створити власний проєкт Громадського бюджету» — новий онлайн-курс, який вже доступний на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!

Громадський бюджет — це інструмент, що дозволяє мешканцям пропонувати власні проєкти та отримувати кошти на їхню реалізацію. На початку великої війни ГБ був тимчасово призупинений, але тепер громади знову готові його реалізовувати!

Як подружитися з ChatGPT? Освітній серіал Мінцифри та KSE

97% підприємців з усього світу вважають, що використання ChatGPT допоможе бізнесу розвиватися (за даними Forbes). Це — інструмент на основі штучного інтелекту, що може зекономити час та гроші, не нехтуючи при цьому якістю результату. Та якщо знати лайфхаки та нюанси взаємодії з ChatGPT, можна й свою ефективність вивести на новий рівень. Як? Розповідаємо в новому освітньому серіалі «ChatGPT для підвищення власної ефективності».

Ловіть актуальні бізнес-пропозиції та підвищуйте ефективність підприємства бізнесу

Ловіть актуальні бізнес-пропозиції та підвищуйте ефективність підприємства

Можливості для росту та розвитку бізнесу в новому дайджесті: освітньо-грантова програма «Міцність» для підприємств постраждалих від повномасштабної війни, набір компаній на міжнародну виставку BIOFACH 2024, безоплатні консультації з експорту, маркетплейс фінансових можливостей для бізнесу. Скрольте дайджест там більше цікавого.