оголошення

Оголошення про знахідку на території Солонянської селищної ради

Відповідно до статті 337 Цивільного кодексу України, враховуючи розпорядження селищного голови від 02.04.2024 року  № Р-62 «Про створення робочої групи щодо обстеження окремого індивідуально визначеного майна-знахідки на території Василівського старостинського округу», виконавчий комітет Солонянської селищної ради повідомляє про виявлення знахідки: чотирьох ємностей (типу цистерни), що розташовані поряд зі будівлею будинку культури в с. Василівка.

Дружина юних рятувальників Солонянського ліцею провела бесіду з безпеки життєдіяльності для вихованців садочку

Безпека дітей під час війни – актуальна як ніколи, а їх емоційний стан особливо. Адже кожна дитина почуває себе у безпеці лише тоді, коли знає як діяти у тій чи іншій надзвичайній ситуації.

соцзахист

Звітуємо про соціальну послугу з перевезення

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради інформує, що за І квартал 2024 року транспортними послугами (послугами соціального таксі) скористалося 55 осіб з обмеженими можливостями пересування, із них 9 внутрішньо переміщених осіб.