Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

Новини

НОВИНИ ГРОМАДИ

 

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про результати зональних змагань з волейболу серед закладів освіти громади

Дата створення: 16:27 02.02.2018

01 лютого 2018 року відбулись зональні змагання з волейболу, в яких прийняли участь команди з трьох закладів освіти громади - Солонянської СШ №1, Солонянської СШ №2 та Василівської філії. В напруженій боротьбі перемогу отримали команди юнаків та дівчат Солонянської СШ №2. Друге місце посіли волейболісти (юнаки та дівчата) Солонянськоїї СШ №1, а третіми стала команда юнаків Василівської філії. Вітаємо учасників та переможців змагання! Зичимо юним спортсменам високих здобутків та неодноразових перемог!

20.01.2018 року в с. Надіївка відбувся перший турнір з футзалу (міні футболу).

Дата створення: 13:05 02.02.2018

Участь у змаганнях брали команди: «Темп» смт. Солоне, «Метеор» с. Василівка, «Партизани» смт. Солоне, «СВК№21» с.Аполонівка, «Вікторія» с.Широке, «Арсенал» с.Надіївка , «Титан» с.Надіївка, «Олімпік» с.Аполонівка. Боротьба команд виявилася запеклою та цікавою. Найкраще показала свою майстерність команда «Арсенал» с.Надіївка яка за підсумками здобула перше місце та кубок переможців. За друге місце змагалися команди «Темп» смт. Солоне та «Титан» с.Надіївка. Команда «Темп» виявилися спритнішою отже друге місце, третє місце команда «Титан», четверте місце виборола команда «Партизани», яка продемонструвала вольовий характер, п’яте місце за командою «Метеор» с. Василівка, шосте місце посіла команда «Олімпік» ,сьоме місце зайняла команда «Вікторія» та восьме місце за командою «СВК»21». Вітаємо переможців та учасників! Дякуємо глядачам!

КОНКУРСНА КОМІСІЯ ЩОДО ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАДИ КЕРІВНИКА КП "СОЛОНЯНСЬКЕ ЖКУ" ЗВІТУЄ ПРО ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ!!!

Дата створення: 16:29 01.02.2018

01.02.2018 року  о 14.00 годині відбулося перше засідання конкурсної комісії щодо відбору кандидатів на заміщення вакантної посади керівника Комунального підприємства «Солонянське житлово-комунальне управління».

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради запрошує здійснити віртуальну екскурсію інклюзивно-ресурсним центром

Дата створення: 10:01 31.01.2018

Щодня комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Солонянської селищної ради гостинно відкриває двері для дітей. Запрошуємо здійснити віртуальну екскурсію до цього закладу освіти.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про нараду для керівників закладів освіти

Дата створення: 08:08 31.01.2018

30 січня 2018 року начальником відділу освіти Грековою Іриною Вікторівною була проведена робоча нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти. На нараді були обговорені організаційні та поточні питання функціонування галузі такі як: організація харчування в закладах освіти, облік та звітність за використанням енергоносіїв, процедура проведення ліцензування шкіл, оснащення медичних кабінетів, протипожежі заходи і т.д. Також учасниками наради було обговорено останні нормативні документи галузі "Освіта".

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата створення: 11:48 29.01.2018

Ще одна приємна новина: делегацію від закладів освіти Солонянської селищної ради у складі учителя інформатики КЗО Солонянське НВО «Солонянська СЗШ№1 (опорний заклад) Фокіна Олексія Вікторовича, учня 10 класу КЗО Солонянське НВО «Солонянська СЗШ№1 (опорний заклад)Ткачука Даніла та учня 3 класу КЗО «Солонянська СЗШ№2 І-ІІІ ступенів» Решетняка Єгора запрошено на обласний фінал змагань з усного рахунку «Прангліміне-2018» в рамках міжнародного освітнього проекту «Міксіке в Україні», який буде проходити на базі КВ НЗ "Дніпропетровська академія неперервної освіти". Вітаємо учасників із вдалим проходження заочного етапу змагання та бажаємо успіхів та лише перемог в фінальному етапі конкурсу! Вболіваємо за вас!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата створення: 11:47 29.01.2018

Ділимося чудовою новиною! Представники від закладів освіти Солонянської селищної ради для участі у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з біології: Мануйленко Станіслав- учень 10 класу та Лісконог Каріна-учениця 11 класу КЗО Солонянське НВО "Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів" вибороли треті місця на обласному етапі змагання! Вітаємо з перемогою та віримо, що всі ваші плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними та перспективними, як і ваша перемога в інтелектуальному випробуванні. Окремі слова подяки учителям, які підготували переможців Пушко Інні Володимирівні та Черненко Альоні Леонідівні!

Тонкий лід

Дата створення: 09:00 25.01.2018