Солонянський район, Дніпропетровська область

НОВИНИ ГРОМАДИ

Увага! Оголошення!

Дата створення: 15:44 14.05.2018

До уваги батьків та учасників освітнього процесу КЗО Солонянське НВО "Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів-Центр позашкільної освіти" (опорний заклад) Солонянської селищної ради!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про результати учнів та педагогів згідно Програми «Від творчої особистості до успішної громади» за підсумками 2017-2018 н.р.

Дата створення: 11:36 11.05.2018

Сьогодні відбулося засідання конкурсної комісії з визначення претендентів на нагородження: учнів та педагогічних працівників за підсумками 2017-2018 навчального року згідно Програми «Від творчої особистості до успішної громади». Раді повідомити, що у порівнянні з минулим навчальним роком кількість переможців зросла удвічі.  Проаналізувавши результати та досягнення учнів за 2017-2018 навчальний рік виявилося, що 23 школяра закладів освіти Солонянської селищної ради стали переможцями конкурсів та змагань регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних рівнів.

КЗ "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради.

Дата створення: 14:47 08.05.2018

6  травня  поточного року у с. Надіївка,було проведено змагання з волейболу серед ветеранів на перехідний кубок КЗ «Спорт для всіх» Солонянської селищної ради.

Увага! Пожежонебезпечний період: правила поведінки при виникненні пожежі у лісі

Дата створення: 09:24 08.05.2018

Ліс гостинно зустрічає своїх відвідувачів. Але відпочиваючі часто забувають, що вони в цьому зеленому царстві тільки гості.

Не забувайте про пожежну безпеку!

Дата створення: 09:21 08.05.2018

День довкілля в с. Аполлонівка

Дата створення: 10:17 07.05.2018

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про прибирання пам'ятників визволителів Другої Світової війни учнями Солонянської СЗШ№2

Дата створення: 15:06 05.05.2018

Щороку учні Солонянської СЗШ №2 прибирають біля пам’ятників визволителів с.Широке, с.Дніпровське та біля пам’ятного меморіалу смт Солоне І цього року до Дня пам’яті та примирення спільними зусиллями вчителів та школярів закладу проведено впорядкування територій біля цих пам’ятників: вичищено алеї та клумби, заметено біля монументів. Молоде покоління завжди повинне пам’ятати не тільки про живих, але й про мертвих, які віддали своє життя за краще майбутнє – це наша данина поваги до історичного минулого країни. А ще прибирання пам’ятних місць сприяє усвідомленню учнями того, що наші діди та прадіди недаремно віддали свої життя у буремні роки Другої Світової війни.