Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

Новини

НОВИНИ ГРОМАДИ

 

КЗ "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради.

Дата створення: 12:42 05.05.2018

30.04.2018 року  відбувся 10-й Ювілейний розіграш з футболу,  присвяченого  27 -й річниці Незалежності України, серед збірних команд сільських, селищних  рад, об’єднаних територіальних громад  та колективів АПК Дніпропетровщини. В якому прийняла участь збірна команда «Метеор» від КЗ «Спорт для всіх» Солонянської селищної ради , яка була представником   Солонянської ОТГ  , проявивши свій характер та спритність.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата створення: 08:00 05.05.2018

04 травня на спортивних майданчиках Тритузнянського НВК відбулися обласні зональні змагання з легкоатлетичного чотириборства. Наш район представляли учні Солонянської СШ №2 - Степанова Юлія, Гусак Анастасія, Найко Ігор та Жиленко Захар.  Вони впевнено протистояли вихованцям спеціалізованої спортивної школи м. Дніпро та здобули перемогу. Вітаємо юних лекоатлетів та бажаємо перемоги на фінальних змаганнях!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата створення: 14:21 04.05.2018

Учень 6В класу КЗО Солонянське НВО "Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів" (опорний заклад) Некрушець Євген виборов І місце у Відкритому Чемпіонаті Європи з Тхеквон-до, І місце у Відкритому Чемпіонаті Дніпропетровської області ФСТ «Динамо» України серед дітей, юнаків та юніорів, І місце у Відкритому чемпіонаті Дніпропетровського спортивного клубу "Сокіл" 2018. Вітаємо юного спортсмена з першими але такими значними досягненнями! Бажаємо тобі, Євгене, міцного здоров'я, наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!

КЗ "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради.

Дата створення: 16:16 03.05.2018

КЗ  «Спорт для всіх» Солонянської селищної ради» прийняв участь у обласних змаганнях «Тато,мама,я-спортивна сім’я».

КЗ "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради.

Дата створення: 16:28 26.04.2018

30 квітня 2018 року в с. Вишетарасівка Томаківського району Дніпропетровської області , відбудеться  розіграш Кубку "Колос Придніпров'я" (зональні змагання), за участі збірної команди Солонянської ОТГ.

Міні футбол 40+

Дата створення: 16:13 26.04.2018

22 квітня 2018 року відбулися змагання з «Міні футболу» серед ветеранів (40+) на перехідний кубок Комунального закладу «Спорт для всіх» Солонянської селищної ради . Перше місце виборола команда з с.Кринички «Фортуна», друге місце посіла команда «Ветеран» з смт Солоне, третє місце команда «Метеор» з с. Василівка. Дякуємо командам за гарну гру та вітаємо переможців!!!

День довкілля в с. Аполлонівка

Дата створення: 13:31 26.04.2018

  

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної радиінформує про результати матчу між командою Дніпропетровської обласної адміністрації та школярами

Дата створення: 17:13 25.04.2018

25 квітня на футбольному полі Солонянського опорного закладу відбувся товариський матч між командою школярів КЗО «Солонянська СЗШ №1 І-ІІІ ступенів» (опорний заклад) та командою Дніпропетровської обласної адміністрації. Футбольний матч пройшов в чудовій дружній атмосфері і закінчився з рахунком 3:3. Наприкінці заходу відбулося нагородження шкільної команди кубком «Переможцю футбольного матчу «Школярі VS Дніпро ОДА», медалями та грамотами за участь у заході. Також діткам було подаровано футбольні м’ячі та солодощі: капкейки у вигляді футбольних м'ячів та торт у вигляді футбольного поля. Загалом захід пройшов весело та дружно, а щирі від задоволення усмішки дітей яскраво свідчили про позитивні емоції, які вони отримали від гри.

Запрошуємо на футбол!

Дата створення: 10:14 25.04.2018

Увага! Увага! 25 квітня о 14.30 год на новому футбольному стадіоні КЗО «Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів» (опорний заклад) відбудеться унікальний матч працівників Дніпропетровської обласної адміністрації з учнями школи!  Родзинкою заходу стане присутність на матчі легенди Дніпровського футболу Андрія Русола, з котрим кожен бажаючий зможе поспілкуватися та зробити фото на пам’ять!  Нехай поле рідного стадіону принесе перемогу шкільній команді, тому запрошуємо всіх любителів футболу прийти на футбольне свято та підтримати наших юнаків!