У нашому Центр активності громадян Солоне відбулася презентація нових збірок відомої письменниці та поетеси Олесі Омельченко.

Під час зустрічі не тільки Олеся Омельченко зачитувала уривки зі своїх творів, а й учасники декламували поезію письменниці.

З виходом нових книжок Олесю Омельченко привітав голова Дніпропетровської обласної організації Національної спілки письменників України Фідель Сухоніс, шеф-редактор журналу «Борисфен».

«Щиро радий, що відвідав цей чудовий захід! А особливо радію з того, що проходить він у такому затишному та світлому Центрі, стіни якого просякнуті доброзичливістю, знаннями та емоціями відвідувачів» - зазначив Фідель Сухоніс.

Також він подарував нашому Центру активності підбірку журналів «Борисфен» та книгу Костянтина Сушка «Це - Україна! Ми-українці»

«Нехай ті, хто приходить до Центру активності громадян, читають, надихаються та мріють» - підсумувала Олеся Омельченко та подарувала нашому Центру декілька своїх книжок.

Дякуємо усім, хто долучився та бажаємо талановитій авторці натхнення та наснаги у реалізації подальших творчих задумів!