Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

Новини

НОВИНИ ГРОМАДИ

 

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата створення: 10:01 23.05.2018

З 17 по 19 травня в м.Кривий Ріг проходив міжнародний турнір з боксу, присвячений пам'яті Георгія Шумейко. Наша зірка Халецький Андрій, учень Надіївської філії, зайняв І місце!!!  Нагадуємо, що в турнірі приймали участь представники Грузії, Азербайджану, Узбекистану, США, Молдови та Ізраїлю. Вітаємо спортсмена з перемогою! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а підкорювати ще більші вершини! Здоров'я тобі,Андрію, сил, натхнення та спортивного гарту!

Кубок Мера Солонянської ОТГ

Дата створення: 14:17 22.05.2018

26.05.2018 року о 16:00 КЗ «Спорт для всіх» Солонянськї селищної ради запрошує ,футбольні команди ,прийняти учать  у розіграші перехідного Кубку Мера Солонянської ОТГ, серед ветеранів (40+).

КЗ "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради.

Дата створення: 14:11 22.05.2018

КЗ «Спорт для всіх» Солонянської  селищної ради, 19 травня 2018 року до Всесвітнього Олімпійського дня в Україні

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради запрошує на майстер-клас!

Дата створення: 16:40 21.05.2018

Продовжуємо розширювати горизонти використання спортивного комплексу КЗО Солонянське НВО «Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів-Центр позашкільної освіти» Солонянської селищної ради і створювати можливості для популяризації здорового способу життя. 24 травня о 12.00 гравці баскетбольного клубу «Дніпро» проведуть майстер-клас для фанатів та любителів гри «Баскетбол». Майстер-клас відбудеться на баскетбольній площадці Солонянського опорного закладу.  Запрошуємо всіх бажаючих стати учасником цієї надзвичайної події!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про проведення Дня Європи в закладах освіти Солонянської селищної ради

Дата створення: 16:43 19.05.2018

День Європи сприймають як символ миру та єдності. Це той день, коли всі європейці гуртуються навколо ідеї вшанувати свої спільні цінності. Дні Європи в Україні традиційно відзначаються з метою нагадати українцям, що вони є європейською нацією і розглядаються як практичний крок у напрямку зміцнення самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. 18 травня, об’єднавшись, заклади освіти Солонянської громади: Солонянська СЗШ №1 (опорний заклад) та Солонянська СЗШ№2 відсвяткували цей визначний день. 

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про відзначення Дня вишиванки закладами освіти громади

Дата створення: 11:02 18.05.2018

Гарного весняного дня, в пору краси, розквіту та цвітіння, Україна святкує Всесвітній день вишиванки. 17 травня заклади освіти Солонянської громади долучилися до святкування цього свята. Це свято справжньої краси, коли ми маємо змогу віддати шану нашому прадавньому символу, оберегові духовності нашого народу - вишитій сорочці.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про проведення навчально-польових зборів для юнаків закладів освіти громади

Дата створення: 10:56 18.05.2018

З 16 по 18 травня юнаки закладів загальної середньої освіти Солонянської селищної ради приймають участь у навчально-польових зборах, які проходять на військовому полігоні в смт Гвардійське Новомосковського району в рамках виконання програми «Захист Вітчизни» та з метою закріплення знань, умінь і навичок, які придбали учні протягом навчального року. Навчально-польові збори складаються з наступних етапів: стрільба з малокаліберної гвинтівки, тактична підготовка, прикладна фізична підготовка тощо. Підсумкове оцінювання юнаків з предмету «Захист Вітчизни» здійснюється за результатами оцінювання І, ІІ семестру навчального року та результатів навчально-польових зборів. Сьогодні хлопці наших шкіл приймуть участь у стрільбищах. Побажаємо нашим юнакам влучних попадань та хороших результатів!

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про урочисте відкриття після капітального ремонту Солонянської опорної школи президентом України

Дата створення: 16:22 17.05.2018

В рамках робочого візиту на Дніпропетровщину Президент України Петро Олексійович Порошенко прийняв участь у відкритті після капітального ремонту Солонянської опорної школи. Урочисто стрічку перерізали Глава держави Петро Олексійович, Резніченко Валентин Михайлович-голова Дніпропетровської ОДА, Пригунов Гліб Олександрович- голова Дніпропетровської обласної ради та начальник відділу освіти Солонянської селищної ради Грекова Ірина Вікторівна

Всесвітній Олімпійський день в Україні.

Дата створення: 15:59 15.05.2018

19.05.2018 року Комунальний Заклад "Спорт для всіх" Солонянської селищної ради , запрошує відвідати турнір з дартсу ,приурочений до всесвітнього Олімпійського дня в Україні, серед дітей віком від 8 до 16 років. Початок турніру о 11:00. Місце проведення : площа Солонянського районного будинку культури . Переможців очікують призи!

Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Солонянської селищної ради на 2018-2019 навчальний рік

Дата створення: 09:47 15.05.2018

Рішенням виконкому Солонянської селищної ради від 11 травня 2018 року №3 прийняте рішення "Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Солонянської селищної ради на 2018-2019 навчальний рік", яке необхідне для розподілу та зарадхування учнів до конкретного закладу освіти.