Солонянський район, Дніпропетровська область

НОВИНИ ГРОМАДИ

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про підготовку до нового навчального року

Дата створення: 16:01 22.06.2018

Діти відпочивають, а ми активно готуємо  заклади освіти до нового навчального року,  роботи в осінньо-зимовий період та головне до зустрічі з дітворою. Одним із етапів роботи на якому можна поставити відмітку «виконано» став процес страхування приміщень закладів освіти.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про навчання, проведене фахівцями центром зайнятості

Дата створення: 08:32 22.06.2018

21 червня 2018 року у відділі освіти пройшла зустріч працівників, які відповідають за кадрову роботу з фахівцями Солонянської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Іванівна Кравченко та фахівець відділу надання соціальних послуг Михайло Олександрович Калівер охарактеризували нові технології та напрямки діяльності центру зайнятості, впроваджені державною службою зайнятості, ознайомили із послугами служби, які можна отримати, зареєструвавшись у „Електронному кабінеті роботодавця”

Обираємо геральдику Солонянської громади!

Дата створення: 11:38 21.06.2018

Наближається до завершення процес розробки та затвердження геральдики Солонянської громади. Для розробки залучилися фахівці, які опрацювали дані про історію нашої території і запропонували на схвалення 8 розроблених проектів, що повністю відповідають геральдично-вексилологічним нормам та правилам розробки місцевої геральдики та які забезпечать реєстрацію територіальної геральдики в Українському геральдичному товаристві.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про звіт завідувача Василівської філії

Дата створення: 10:43 20.06.2018

14 червня 2018 року відбувся звіт завідувача відокремленого підрозділу Василівська філія Сергієнка Володимира Григоровича, на якому були присутні староста Василівського старостинського округу Кінаш О.Л., педагоги, обслуговуючий персонал, члени батьківського комітету школи. Прослухавши звіт завідувача, всі присутні одноголосно визнали діяльність керівника школи у 2017-2018 навчальному році " задовільною".

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про результати вибору підручників для 5 та 10-х класів

Дата створення: 13:08 19.06.2018

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 01.06.2018 №567 "Про здійснення повторного вибору підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти" закладами освіти Солонянської селищної ради зроблений остаточний вибір підручників для учнів 5 та 10-х класів. Пропонуємо Вам ознайомитися з вибором.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради підводить підсумки оздоровлення на пришкільних таборах влітку 2018 року

Дата створення: 15:36 18.06.2018

Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод. А ще – яскравих вражень, творчості, пізнання світу… Цікаво провести перший місяць літнього відпочинку з 29 травня по 15 червня змогли у пришкільних таборах з денним перебуванням 268 учнів шкіл Солонянської селищної ради, з яких 129 – діти пільгових категорій. На харчування учнів пільгових категорій у цих таборах відпочинку використано 54 180 гривень з місцевого бюджету: вартість дворазового харчування склала 30 грн на день.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про звіт завідувача Малозахаринської філії

Дата створення: 15:16 18.06.2018

18 червня 2018 року відбувся звіт завідувача відокремленого підрозділу навчально-виховного комплексу Малозахаринська філія І ступеня-дошкільний навчальний заклад КЗО Солонянське НВО «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів- Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області Степанчук Н.С. перед педагогічним колективом, батьками, громадськістю про пророблену роботу за 2017 - 2018 н.р. та плани на майбутнє.  Громадськість, батьки та члени педколективу визнали роботу завідувача філії-НВК Степанчук Н.С. - задовільною.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про річний звіт завідуючої Аполлонівського ДНЗ "Ромашка"

Дата створення: 14:38 15.06.2018

14 червня відбувся звіт завідуючої Аполлонівського ДНЗ "Ромашка" Чорногор Ніни Якимівни перед педагогічним колективом, батьками та громадськістю. Завідуюча перед собою поставила завдання забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління закладом освіти,та стимулювання впливу громадськості на прийняття та виконання нею відповідних рішень у сфері управління закладом дошкільної освіти. Роботу завідуючої Чорногор Н.Я. одноголосно визнано задовільною.