Солонянська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

Новини

НОВИНИ ГРОМАДИ

 

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ "Правила утримання домашніх тварин на території Солонянської селищної ради"

Дата створення: 12:03 13.02.2018

 Виконавчий комітет Солонянської селищної ради пропонує для громадського обговорення проект "Правила утримання домашніх тварин на території Солонянської  селищної ради", яким передбачено права та обов'язки розміщення і утримання домашніх тварин на теритрорії Солонянської ОТГ.

Освітлення

Дата створення: 11:25 12.02.2018

 

Проведення робіт з прочищення каналізаційних систем

Дата створення: 11:21 12.02.2018

 За дорученням селищного голови 01 лютого цього року працівниками КП "Солонянське ЖКУ" проведено обстеження та визначення обсягів робіт щодо промивки каналізаційних систем в смт Солоне та с. Аполлонівка. За результатами обстеження директор КП "Солонянське ЖКУ" Якушенков М.В. звернувся до спеціалізованого підприємства, що має відповідні технічні засоби. Роботи з прочищення каналізаційних систем виконані в запланованому обсязі.

Ласкаво просимо!

Дата створення: 15:02 09.02.2018

Увага!!!

Дата створення: 14:00 07.02.2018

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою!

Дата створення: 10:34 05.02.2018

Вітаємо Халецького Андрія-учня 9 класу відокремленого підрозділу Надіївська філія КЗО Солонянське НВО "Солонянька СЗШ№1 І-ІІІ ступенів" (опорний заклад) Солонянської селищної ради, кандидата в майстри спорту з рукопашного бою з черговою перемогою, яку перспективний спортсмен здобув на Обласній гімназіаді з боксу в м.Дніпро. Під час змагання Андрій виборов золоту медаль та був нагороджений грамотою переможця!  Андрію, в черговий раз ти продемонстрував високий професіоналізм та незламність спортивного духу.  Бажаємо спортсмену не зупинятися на досягнутому, продовжувати демонструвати бокс світового рівня і здобути ще не одну велику звитягу як на внутрішніх, так і міжнародніх аренах.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про перспективи розвитку спортивної галузі Солонянщини

Дата створення: 10:33 05.02.2018

Чудова новина для любителів спорту, а особливо фанатам футболу! Найближчим часом на базі Солонянської опорної школи планується відкриття відділення Академії футболу Руслана Ротаня. Про це йшлося під час зустрічі ініційованоі депутатом районноі ради Олегом Оганесяном начальника відділу освіти Грекової І.В. та футболіста Руслана Ротаня. Фундамент закладено-в подальшому наступні кроки для реалізації запланованої мети. Про головні новини з даного питання ми будемо інформувати вас в наших подальших дописах.

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про навчальний тренінг з написання проектів для освітян громади

Дата створення: 10:31 05.02.2018

Для активних, творчих освітян закладів освіти Солонянської селищної ради 02 лютого тренерами  Дніпропетровського ЦРМС Оленою Гладкою та Ольгою Киреевою був проведений навчальний тренінг з написання проектів.  Учасники тренінгу опановували алгоритм роботи з проектним методиками та заявками.  Надзвичайно цікавий інтерактивний захід мав неабияку практичну цінність, адже проектна діяльність є одним із найбільш перспективних напрямів роботи освітніх закладів.  Впевнені, що здобуті знання неодмінно стануть в пригоді нашим освітянам.