Спрощено процедуру призначення пільг на оплату ЖКП для ветеранів війни та членів їх сімей

Уряд спростив процедуру призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів війни (осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, учасників війни) та членів їх сімей.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 8 січня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Дніпропетровська філія «Газмережі» пояснює, як діяти українцям, які тимчасово проживають в інших областях або за кордоном

Дніпропетровська філія «Газмережі» нагадує про важливість вчасної передачі показань газового лічильника з 1 по 5 число щомісяця. Передавати незмінні обсяги спожитого палива необхідно навіть тоді, коли споживач не проживає в оселі і газом не користується. Газорозподільна компанія області підготувала рекомендації для тих українців, які тимчасово не проживають за місцем реєстрації та мають довідку внутрішньо-переміщеної особи або біженство.