Підтримка внутрішньо переміщених осіб в Солонянській селищній територіальній громаді

Завдяки співпраці селищного голови Копейко Михайла Мусійовича та відділу соціального захисту населення з командою проєкту “Матеріальна та психологічна підтримка ВПО в Дніпропетровській області” Карітас Донецьк в м. Дніпро, 18.01.2022 року, відбувся одноденний психологічний тренінг який реалізується благодійним фондом «Карітас Донецьк» за підтримки SlovakAid та Caritas Slovakia-Slovenská katolícka charita.

В рамках проєкту «Матеріальна та психологічна підтримка вимушено переселених осіб в Дніпропетровській області», який реалізується благодійним фондом «Карітас Донецьк» за підтримки SlovakAid та Caritas Slovakia - Slovenská katolícka charita оголошується реєстрація на участь в проєкті для вимушено переселених осіб, які проживають в на території Солонянської, Сурсько-Литовської та Новоолександрівської громад Дніпровського району. Проєкт передбачає проходження одноденного психологічного тренінгу та отримання матеріальної допомоги у вигляді ваучерів магазину VARUS (1000 грн.) та аптечної мережі «Мед-сервіс» (1000 грн.) в січні 2022 року.

«Довідник безбар’єрності» - твій гід з коректного спілкування

Перша леді України Олена Зеленська у липні цього року презентувала електронну версію «Довідника безбар’єрності». Посібник покликаний зафіксувати нові норми безбар’єрної мови та стати гідом з коректного спілкування.

КЗ «Центр комплексної реабілітації для осіб з  інвалідністю «Мальва» (м. Дніпро) запрошує дітей та молодих людей з інвалідністю, дітей з ризиком набуття інвалідності від 0 до 3 років міста Дніпра та Дніпропетровської пройти курс реабілітації

Комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації для осіб з  інвалідністю «Мальва» Дніпропетровської обласної ради» (м. Дніпро) запрошує дітей та молодих людей з інвалідністю, дітей з ризиком набуття інвалідності від 0 до 3 років міста Дніпра та Дніпропетровської області пройти курс комплексної реабілітації у Центрі.