соцзахист

Запрошуємо ВПО та інших цивільних осіб, постраждалих від війни для отримання безоплатної правової допомоги від юристів Норвезької ради у справах біженців в Україні

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та інших цивільних осіб, постраждалих від війни для отримання безоплатної правової допомоги від юристів Норвезької ради у справах біженців в Україні з таких питань:

актуально для ВПО

Запрошуємо ВПО та місцеве населення яке постраждало від військового конфлікту на прийом до мобільної бригади лікарів

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та місцеве населення яке постраждало від військового конфлікту на прийом до мобільної бригади лікарів від Благодійного фонду міжнародної гуманітарної організації «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ».

актуально для ВПО

З метою написання Програми інтеграції ВПО у громаду, просимо зацікавлених осіб пройти коротке опитування

Повномасштабна війна росії проти України спричинила різке збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб в Солонянській громаді. Люди залишилися на тимчасове, тривале або постійне проживання у нашій громаді, тому одним із головних завдань селищної ради є створення відповідних умов для захисту їх прав та забезпечення можливостей до послуг.

соцзахист

Запрошуємо отримувачів соціальних послуг, осіб із числа вразливих груп населення пройти опитування для визначення потреб

З метою проведення визначення потреб населення Солонянської громади у соціальних послугах, пропонуємо мешканцям громади пройти опитування за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeqIzqf9tUQy5phU6-n0Qy2C5IN8wgJFqa_CssPVviH1klNxw/viewform