Запрошуємо на історико – краєзнавчий квест «Стежками Солонянщини» з нагоди Дня народження Солонянської громади

Вже цієї суботи наша громада святкує свій День народження! А день народження - це завжди свято! Тому Молодіжна рада вирішила організувати історико – краєзнавчий квест «Стежками Солонянщини» з нагоди Дня народження Солонянської селищної територіальної громади!

Молодіжна рада Солонянської громади ініціює благодійне турне музичного гурту «Слухай серцем» під гаслом «Співаємо – ЗСУ допомагаємо». Вже завтра 30 серпня о 18:00 відкриття благодійного турне у селі Василівка на площі біля будинку культури. Всі бажаючі зможуть насолодитися живою музикою нашого молодіжного гурту. Слухай серцем і допомагай ЗСУ!