Молодь – рушійна сила будь-якої спільноти, адже саме молодь закликає до змін та впроваджує інноваційні ідеї.

Відбулося перше в цьому році засідання Молодіжної ради. Найголовнішими подіями у 2023 році стали:

• затверджено оновлений склад Молодіжної ради при Солонянській громаді
  • організовано та проведено благодійне турне громадою «Співаємо – ЗСУ допомагаємо», під час якого зібрано та передано на потреби ЗСУ 35 210 грн
  • проведено серію тренінгів присвячених психології та ментальному здоров’ю
  • історико-краєзнавчий квест «Стежками Солонянщини», «Велесова ніч» тощо.

Представники нашої Молодіжної ради взяли участь у форумах в Чорноморську та Царичанці.

Також, молодь активно долучається до написання грантових проєктів. За результатами конкурсного відбору, ініціативна група нашої Солонянської громади – одна із 3-х в області, яку відібрано для створення молодіжного центру в рамках проєкту «Створення та підтримка молодіжних центрів». Першим етапом реалізації проєкту стало проведення для молоді громади дводенного тренінгу «Основи управління молодіжними центрами в громадах».

Працюємо над планом на 2024 рік. Всі бажаючі можуть надати свої пропозиції на сторінку молодіжної ради в Інстаграм https://www.instagram.com/molod.solone/

Голос молоді нашої громади чують і враховують! Тож давайте разом вдосконалювати діяльність Молодіжної ради.