Днями в приміщенні нашого Центр активності громадян Солоне відбулося засідання молодіжної ради Солонянської громади.

Проговорили ряд актуальних питань, а саме:

• створення громадської організації «Молодіжний центр Солонянської громади»
  • план заходів з реалізації проєкту «Створення молодіжних центрів у територіальних громадах Дніпропетровської області» , за підтримки ГО «Дуїт» в партнерстві з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ);
  • Мерч для членів молодіжної рад

Нагадуємо, що до засідань Молодіжної ради може долучитися кожен активний мешканець громади віком від 14 до 35 років. На засіданнях ми вирішуємо важливі питання та плануємо майбутні івенти. Тож, вже в кінці тижня стане відомо, який захід буде наступним.

Заповнюйте гул-форму та розвивайте молодіжну політику разом з нами  https://cutt.ly/hwUM5HTT

Працюємо над реалізацією поставлених цілей та запрошуємо приєднатися активну молодь громади до наших ініціатив.