Оплата за розподіл газу – вклад у стабільне проходження опалювального сезону на Дніпропетровщині

Дніпропетровська філія «Газмережі» дякує клієнтам, які свідомо споживають блакитне паливо та вчасно здійснюють оплату за отриману послугу з розподілу газу у період війни. Кожна сплачена гривня – це вклад в надійну роботу газорозподільної системи Дніпропетровщини та енергетичну безпеку регіону. Сплатити за послуги розподілу газу за грудень необхідно до 20 числа.

Представники Дніпровської РДА привітали зі святами дітей з прийомних сімей та будинку дитячого сімейного типу Соболь-Рибʼянець

Вчора до нашого Центр активності громадян Солоне завітали діти з прийомних сімей та будинку дитячого сімейного типу Соболь-Рибʼянець.

12 грудня - День Сухопутних військ України

Шановні військовослужбовці та ветерани Сухопутних військ України. Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Бажаємо міцного здоров’я, миру, витримки та нових звершень у справі служіння українському народу!

До уваги власників (орендарів, спадкоємців) житла, які безоплатно прихистили у себе внутрішньо переміщених осіб

У зв’язку із передачею повноважень по виконанню Постанови КМУ № 333 від 19.03.2022р. (зі змінами) з виконавчого комітету Солонянської селищної ради до відділу соціального захисту населення Солонянської селищної ради, прохаємо власників (орендарів, спадкоємців) житла, які безоплатно прихистили у себе внутрішньо переміщених осіб, з’явитися до 01 січня 2024 року у відділ соціального захисту населення за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна, 7 для поновлення документів на отримання компенсації за тимчасове розміщення внутрішньо-переміщених осіб. Електронні копії (сканкопії) надсилати на електронну пошту e-mail socialdep77@gmail.com.

Вдячні за захист

Освітяни Солонянщини продовжують працювати та бути надійним тилом для наших Збройних Сил України

оголошення

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі