Колектив Солонянської селищної ради глибоко сумуємо з приводу смерті колеги Терентьєвої Надії Миколаївни

Колектив Солонянської селищної ради глибоко сумує з приводу смерті колеги Терентьєвої Надії Миколаївни. Висловлюємо щирі співчуття її родині та близьким.

Щиро вітаємо вас зі світлим святом – Днем святого Миколая!

Цього року Україна вперше святкує День Святого Миколая за новим стилем календаря - 6 грудня! Свято Миколая - одне із найулюбленіших свят дітлахів і дорослих. З давніх-давен наші предки вшановували Святого Миколая - охоронця й захисника.

Волейбольна команда учениць Солонянського ліцею посіла почесне 3 місце на змаганнях «Шкільні ігри Дніпропетровщини -2023»

Сьогодні в Магдалинівська територіальна громада відбулись фінальні змагання з волейболу серед учнів закладів освіти Дніпропетровської області в рамках обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Шкільні ігри Дніпропетровщини -2023».

Відбувся захід в рамках Всеукраїнської компанії “16 днів проти насильства”

На базі нашого Центр активності громадян Солоне працівники “Центру надання соціальних послуг” у співпраці з громадською організацією “Десяте квітня” провели захід в рамках Всеукраїнської компанії “16 днів проти насильства”.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 8 та 9 грудня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.