14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України. День захисника України і День Українського козацтва!
В цей день Комунальний заклад фізичної культури і спорту Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Солонянської селищної ради провів Відкритий турнір з підтягування на перекладині. Перше місце зайняв – Алексеев Дмитро, який підтягнувся 20 разів, друге місце – Свирид Кіріл,який підтягнувся 15 разів, третє місце розділили між собою – Петренко Олег та Кузнецов Іван- по 14 разів кожен.

Долучилися до турніру воїни АТО які також показали свою майстерність:

Ойович Валентин, Галибін Василь, Кузнецов Костянтин, Заброда Володимир, Мороз Михайло.

Висловлюємо вдячність за участь: ГО «Учасникам бойових дій АТО Солонянського району, ГО «Фенікс» Кулик Л. О., Громадському активісту Кіпрічу Сергію, Головному судді змагань Шкоді Василю Івановичу, Директору Луговій С. О. За надані призи дякуємо ГО «Миротворці землі».

В с. Широке також був проведений спортивний захід -  «Козацькі розваги». Спортивний захід складався з 4 етапів: підтягування, гирьовий спорт, стрибки через скакалку, віджимання, в яких зайняли перше місце –Морар Дмитро, друге – Козак Олександр, третє –Римар Руслан.

В с. Василівка проводилися «Козацькі забави» брали участь 5 учасників. По гирьовому спорту перше місце зайняв – Гайдаш Сергій,  у віджиманні призове друге місце взяв – Поделков Віктор, стрибки через скакалку – третє місце учасник АТО – Суворов Денис, відмічені  активні учасники: Батюк Иван, Батюк Владислав.

Вітаємо переможців та вдячні вболівальникам!!!

с. Широке