16 лютого в Україні оголосили Днем Єднання

У відповідності до указу Президента, 16 лютого в Україні оголосили Днем Єднання. Закликаємо усі заклади державної та приватної власності долучитись до заходу і підняти на усіх будівлях і спорудах  Державний Прапор та о 10:00 виконати Державний Гімн України.

Відбулося засідання житлової комісії при виконавчому комітеті Солонянської  селищної ради

15 лютого 2022 року відбулося чергове засідання  житлової комісії при виконавчому комітеті Солонянської  селищної ради. Загалом, під час засідання розглянуто 6 питань порядку денного, що стосувалися:

Відбулась онлайн-зустріч керівників закладів освіти Дніпропетровщини на тему "Освітня реформа: з перших уст"

9 лютого, Центром професійного розвитку педагогічних працівників Солонянської селищної ради було проведено онлайн-зустріч керівників закладів освіти Дніпропетровщини на тему «Освітня реформа: з перших уст».

Відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської громади

Сьогодні, 14  лютого, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської селищної територіальної громади.