Дитячий благодійний фонд "Возлюби ближнього свого" повідомляє

На час військового стану в нашій країні, спрощується порядок отримання безкоштовних ліків для дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей Солонянської, Новопокровської, Святовасилівської територіальних громад.

На базі Солонянської багатопрофільної лікарні буде проводитись навчання по наданню первинної долікарняної медичної допомоги

Щодня (крім суботи та неділі) об 11:00 на базі Солонянської багатопрофільної лікарні буде проводитись навчання по наданню первинної долікарняної медичної допомоги. Збір біля реєстратури.

Дніпропетровськгаз працює в посиленому режимі та забезпечує безперебійне газопостачання мешканцям області

Спеціалісти Дніпропетровськгазу продовжують працювати у посиленому режимі з дотриманням вимог воєнного стану. Наші фахівці роблять все можливе для безперебійного розподілу газу мешканцям області. Усі чергові бригади аварійно-диспетчерської служби, виробничі служби, підрозділи служби експлуатації систем газопостачання напоготові.