9 лютого, Центром професійного розвитку педагогічних працівників Солонянської селищної ради було проведено онлайн-зустріч керівників закладів освіти Дніпропетровщини на тему «Освітня реформа: з перших уст».

Освіта - пріоритет кожної країни. Січасна освіта вимагає радикальних змін: у виховному контексіт наголос робимо на моральні та гуманітарні пріоритети, у навчальному - на якості підготоки.

Про створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти, про систему зовнішнього забезпечення якості освіти до якої належить інституційний аудит розповів директор «Солонянського ліцею» Володимир Сергієнко .

Що може бути ефективнішим, ніж згуртована команда однодумців? Свій досвід формування лідерських якостей керівника, командотворення у шкільному колективі, кроки до партнерства та згуртування колективу, представила директор «Аполлонівської гімназії» Наталя Балаур.

Які зміни чекають освітян з впровадженням Державного стандарту базової середньої освіти НУШ в 5 класах? Що треба знати керівникам закладів освіти, на чому акцентувати увагу, як організувати освітній процес для п’ятикласників. Про це розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи пілотного закладу освіти «Солонянський ліцей» Вікторія Бондар.

Презентований посібник із менеджменту якості для керівників закладів загальної середньої освіти «Педагогіка якості освіти: бери й роби» автора Івана Осадчого допоможе менеджерам освіти спланувати освітню діяльність, зорієнтовану на якість, створити модель досконалості освітнього процесу та середовища та управляти якістю освіти.