Ми всі довго цього чекали – і от нарешті можна! Можна подавати проєкти на Громадський бюджет в Солонянській громаді!

Відсьогодні стартує конкурс «Громадський бюджет Солонянської громади 2023». А це означає, що розпочато прийом проєктів на втілення ідей та задумів, серед яких ті, що отримають найбільшу кількість голосів отримають кошти на їх реалізацію.

Кожен житель Солонянської громади може подати певну ідею, оформивши її у вигляді проєктної заявки, яку необхідно подати до відділу інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій Солонянської селищної ради:

• за адресою смт Солоне, вул. Гагаріна, 7, 2 поверх
  • або надіславши її на електронну пошту radasolone@gmail.com вказавши в темі листа «Громадський бюджет на 2023 рік»

до 17:00 30 червня 2023 року.

Голосування розпочнеться з 24 липня і триватиме 15 календарних днів про платформі електронної демократії https://e-dem.ua/

Максимальна сума бюджету проєкту:

великі проєкти 200 тис. грн.

малі проєкти 100 тис. грн.

Отже, з 1 по 30 червня сформуйте та подайте проєкту ідею. Ідеї, які наберуть найбільшої підтримки, будуть реалізовані у 2023 році.

Детально:

Положення про громадський бюджет Солонянської селищної ради

Форма проєкту

Не чекайте, поки хтось зробить це за вас – пропонуйте свої проєкти – і змінюймо громаду разом!