ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 25 та 26 червня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Фонд Східна Європа та ЄС оголошують конкурс проєктів інструментів civic tech «Act to Support» на підтримку ВПО та громад

До 25 червня 2023 року триває відбір до акселераційної програми та конкурсу проєктів цифрових інструментів «Act to Support». Десять громадських організацій отримають фінансування для розробки інструментів civic tech, спрямованих на підтримку ВПО, зокрема молоді, малого та мікробізнесу, громад, які приймають переселенців, а також вирішують інші проблеми, які виникли або загострилися внаслідок війни.