Дніпровське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області застерігає –

не вживайте рибу яка загинула в наслідок падіння води!

Масовий мор риби почався на Дніпропетровщині внаслідок терористичного знищення росіянами Каховської ГЕС. Десятки тисяч риб залишилися на обмілілих водоймах. Така ж ситуація найближчими днями може розвинутися в інших постраждалих регіонах країни.

Нагадуємо, що мертву рибу або ту, що вмирає, не можна збирати для подальшого зберігання, готувати чи споживати. Жоден спосіб приготування не зробить її безпечною для вас: таку рибу не можна вживати, у тому числі сушити, в’ялити, смажити чи варити. Ця риба може містити збудники інфекційних хвороб, паразитів чи небезпечні хімічні речовини!

Крім того, уникайте купівлі риби в місцях стихійної торгівлі. Якщо Ви побачили торгівлю рибою в невстановлених місцях, просимо повідомити Дніпровське районне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області за тел.0959267747 або  поліцію за телефоном 102.

Дякуємо за порозуміння! Бережіть себе! Все буде Україна!