Завдання тилу - підтримувати фронт!

Освітяни Солонянщини вчергове передали військовим продукти харчування, обереги і щирі дитячі малюнки на передову. Допомагаємо та віримо ЗСУ! Бережіть себе!

Особи з інвалідністю та багатодітні сім’ї з числа ВПО отримали гуманітарну допомогу

В рамках співпраці з Міжнародною організацією «Triangle Génération Humanitaire», особи з інвалідністю та багатодітні сім’ї з числа внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у Солонянській громаді отримали гуманітарну допомогу у вигляді санітарно-гігієнічних наборів.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 27 квітня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Від завтра мешканці Солонянської громади зможуть скористатися послугою "Соціальне таксі"

Починаючи з 24 квітня 2023 року мешканці нашої Солонянської громади можуть скористатися соціальною послугою з перевезення, яка надається комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради.