Минулі вихідні нашої громади були насичені спортивними подіями із кількох видів спорту.

В суботу, 22 квітня, вихованці ДЮСШ Солонянської селищної ради секції «вільна боротьба» взяли участь у відкритих змаганнях з боротьби серед юнаків та підлітків «Дитяча Олімпіада Боротьби». 16 вагових категорій і понад 130 учасників. Маємо гарні результати від вихованців нашої ДЮСШ:

• золото – 3 нагороди
  • срібло – 6 нагород
  • бронза – 6 нагород

Вітаємо усіх учасників змагань та їх тренерів і бажаємо мирного неба та нових досягнень!

Цими вихідними вихованці ДЮСШ секції «футбол» продовжили участь в чемпіонаті Дніпропетровської області.

• В суботу свої матчі провели футболісти 2012-2013 року народження. Вони зіграли 2 гри та, на жаль, поступились гідним суперникам.
  • У неділю, 23 квітня, на футбольному полі змагались юні спортсмени 2014-2015 та 2016-2017року народження.

Віримо, що всі перемоги у наших спортсменів попереду! Бажаємо футболістам та їх тренерам сили, наснаги та впевненості!

Також в неділю у матчі 1 туру першої ліги чемпіонату Дніпропетровської області зійшлися команди дорослих гравців ФК «Темп» та ФК «Перше травня» (Томаківка). Матч відбувався на полі стадіону Колос, а гра завершилась досить результативно – 2:1 на нашу користь. Щиро радіємо за наших футболістів та бажаємо завжди досягати висот!

Далі буде!