Де найчастіше трапляються міни?

Часом замінованими є неочевидні місця, як-от береги річок, лісопаркові зони, дитячі майданчики, криниці. Також ворог ховає вибухові пристрої у будинках, маскує їх під побутові предмети і навіть мінує іграшки.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 16 квітня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Відбувся тренінг з надання першої психологічної допомоги та навичок самодопомоги при стресі

8 квітня 2023 року в м. Дніпро відбувся тренінг з надання першої психологічної допомоги та навичок самодопомоги при стресі. Організатор заходу ГО «Аналітична платформа». У тренінгу взяли участь працівники «Центру надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради та Солонянський інклюзивно-ресурсний центр.

Відділ соціального захисту населення нагадує щодо неприпустимості зловживання статусом ВПО актуально для ВПО

Внутрішньо переміщеною особою є громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру. Гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб Україна вживає всіх можливих заходів, передбачених Конституцією та законами України, міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, щодо запобігання виникненню передумов вимушеного внутрішнього переміщення осіб, захисту та дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, створення умов для добровільного повернення таких осіб до покинутого місця проживання або інтеграції за новим місцем проживання в Україні.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 14 та 15 квітня

Допомагаємо ЗСУ разом

Ми маємо мрію - це Перемога України! Ми понад усе прагнемо жити у вільній, сильній, потужній, незалежній Україні!