Відбулась зустріч очільників відділів освіти громад Дніпропетровської області

«Найбільша розкіш - це розкіш людського спілкування» стверджував Антуан де Сент Екзюпері. А якщо можливість спілкування отримують колеги, однодумці, які, на жаль, тривалий вас були позбавлені таких зустрічей, то задоволення подвоюється!

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 19 квітня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 18 квітня

Як підтримати родину, чиї близькі на фронті

Родини військових, перебувають в щоденному стресі. Він почався з моменту, коли їхня близька людина пішла на війну, і триває досі. Чекати рідних з війни – це страшно і дуже виснажливо: постійна тривога, думки про небезпеку, надія на зустріч та сподівання на повернення додому – це маленький перелік того, що відчувають і переживають родини наших захисників та захисниць.

Правила безпечного Великодня

Невдовзі світле свято Великодня. Аби не затьмарити собі свята слід  дотримуватися основних правил безпеки: