Google запускає нову онлайн-гру «Interland: Безпека дітей в Інтернеті» в Україні!

Гра розроблена для допомоги дітям у набутті цифрових навичок та щоб гарантувати їх безпеку в Інтернеті. Interland вчить дітей, бути відповідальними цифровими громадянами та захищати себе від цифрових загроз, таких як кібербулінг та шахрайство.

Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «ДОНБАС» інформує соцзахист

Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «ДОНБАС» (далі ДРУЦКРОІ) надає наступну інформацію:

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 20 та 21 квітня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Вітаємо з Великоднем!

Великдень - найбільше й урочисте християнське свято. Другий рік, як ніколи раніше, ми єдині у наших бажаннях перемоги, миру, розквіту України!