Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології інформує

Увага! За оперативною інформацією від Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології 20 вересня у найближчу годину зі збереженням до кінця доби у м. Дніпро та місцями по Дніпропетровській області

Етапи проходження е-лікарняного для фінансування допомоги

Щодня до Фонду соціального страхування України надходить на оплату 21,4 тисячі лікарняних на загальну суму близько 70 мільйонів гривень – вони містяться в понад 4 тисячах заявах-розрахунках, які роботодавці формують за лікарняними працівників і подають до ФССУ.

Подавайте заявки і до вас приїдуть

ЦНАП Солонянської селищної ради повідомляє, що відтепер адміністративні послуги в нашій громаді можуть надаватись також із використанням мобільної валізки адміністратора.

Компенсаційні виплати до пенсій: коли, кому і скільки

Торік Кабінетом Міністрів України було анонсовано, що у 2022 році з жовтня 70-ти річні пенсіонери почнуть отримувати компенсаційні доплати до пенсій по аналогії як отримують 75-річні та 80-річні пенсіонери. Чи дійсно у жовтні названа категорія пенсіонерів отримає такі доплати? Чи, може, через війну скасовані доплати?