Фото без описуЦНАП Солонянської селищної ради повідомляє, що відтепер адміністративні послуги в нашій громаді можуть надаватись також із використанням мобільної валізки адміністратора.

Правом на отримання адміністративних послуг за допомогою мобільної валізки можуть скористатись наступні категорії осіб:

• особи з 1 групою інвалідності
  • особи, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись
  • особи похилого віку від 80 років і старше
  • особи, що мешкають у віддалених пунктах нашої громади.

Мобільна валізка – це компактне, але повноцінне робоче місце адміністратора ЦНАП. Програмне забезпечення мобільної валізи дозволяє адміністратору на виїзді проводити прийом громадян, як на своєму робочому місці.

Ви можете отримати адміністративні послуги окрім:

• державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців
  • отримання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності
  • соціального захисту та соціального забезпечення (крім прийому документів для призначення пільг та субсидій).

Для отримання адміністративної послуги із використанням мобільної валізки треба звернутись до відділу ЦНАП будь-яким зручним способом.

Нагадаємо контакти ЦНАП:

(056 69)3 05 50

(066) 53 69 283 (Viber, Telegram)

cnapsolone@gmail.com

смт Солоне, вул. Строменка, 5-А

Ознайомитись із Порядком використання комплекту обладнання автоматизованого робочого місця (мобільний офіс) відділом ЦНАП під час надання адміністративних послуг можна за посиланням

Нагадаємо, що мобільну валізку для надання адміністративних послуг наша громада отримала у співпраці із швейцарсько-українською Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», яка реалізовується програмою EGAP та Фондом Східна Європа.