Електронні версії підручників для учнів 1-11 класів

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку bit.ly/36SHZg7, яка налічує 1 335 підручників і посібників. Зокрема, електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.

Алгоритм оплати лікарняних і декретних за кошти ФССУ в умовах війни

Понад 1,2 мільйона українців були на оплачуваному Фондом соціального страхування України лікарняному з початку війни. ФССУ виплатив для них майже 7 мільярдів гривень за листками непрацездатності, які їх роботодавці опрацювали, розрахували та подали до Фонду на оплату, або Фонд нарахував напряму для тих працівників, чиї роботодавці не змогли подати заяву через бойові дії.

Пенсійне посвідчення стало доступним у вигляді цифрового документу у мобільному застосунку Дія

Відділ обслуговування громадян №6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що завдяки спільним зусиллям Міністерства цифрової трансформації України та Пенсійного фонду України сьогодні пенсійне посвідчення стало доступним для громадян у вигляді цифрового документу у мобільному застосунку #Дія.

Укрпошта запрошує на роботу

В попередніх дописах ми анонсували, що починаючи із 1 жовтня Солонянська громада долучається до проєкту «Пересувне відділення Укрпошти». Спеціальний автомобіль буде приїздити до населених пунктів нашої громади за встановленим графіком та надавати поштові послуги безпосередньо у вашому населеному пункті.

Цьогоріч мережі ЦНАП виповнюється 10 років

З прийняттям у 2012 році Закону України «Про адміністративні послуги» в Україні розпочато розвиток мережі Центрів надання адміністративних послуг. Цьогоріч мережі ЦНАП виповнюється 10 років.