Відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги

У п’ятницю, 9 вересня, відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської громади. Всього на розгляд комісії надійшло 25 звернень від осіб, які опинились в складній життєвій ситуації. Комісією були вивчені обставини, в яких перебуває кожен конкретний заявник.

Нагадуємо: спалювання листя, сміття, сухої трави та їх залишків заборонено!

Шановні мешканці громади, вкотре закликаємо вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі. Нагадуємо про заборону спалювання листя, сміття, сухої трави та їх залишків.

Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області анонсує проведення гарячої лінії

До уваги жителів громади! Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що 14 вересня 2022 року з 10-00 до 11-00 за телефоном 073 432 82 78 відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія». На питання відповідатиме заступник начальника сервісного центру Петрук Лариса Володимирівна.

Як дізнатись номер е-лікарняного?

Номер електронного лікарняного – це унікальний номер, який має складну структуру та ніколи не повторюється. Він відрізняється від номеру медичного висновку, на підставі якого автоматично створюється е-лікарняний.