Відбулись заплановані тренінги для освітян на тему «Соціально-емоційне навчання. Насильство над дітьми та усвідомлене батьківство»

В рамках реалізації проєкту «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій» фахівці Центру професійного розвитку педагогічних працівників, Інклюзивно-ресурсного центру та Центру дитячої та юнацької творчості Солонянської селищної ради підготували та провели заплановані тренінги для освітян на тему «Соціально-емоційне навчання. Насильство над дітьми та усвідомлене батьківство».

Про державну підтримку фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції

Інформуємо Вас, що 16 серпня 2022 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову № 918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» (далі - Порядок). Порядком передбачена зокрема спеціальна бюджетна дотація на утримання корів.

Фонд соціального страхування України інформує: Військослужбовці продовжують отримувати грошове забезпечення на період лікарняного

Під опікою Фонду соціального страхування України перебуває близько 11 мільйонів українців – це наймані працівники, підприємці, фермери і самозайняті особи. Усі вони в разі настання страхового випадку отримують від Фонду виплати, допомоги, медичні і соціальні послуги.

Електронні платіжки за розподіл газу вже доступні в Особистих кабінетах споживачів Дніпропетровщини

Якщо ви все ще зберігаєте старі паперові рахунки для оплати доставки газу, час це змінити. Тим паче, що зберігати їх не обов'язково. Паперовий рахунок лише містить реквізити та суму до сплати, але не засвідчує факт оплати послуги. Підтверджує оплату тільки квитанція, яку ви отримуєте в банку, платіжному сервісі чи іншій установі. Тому для клієнтів АТ "Дніпропетровськгаз", яке працює під брендом Регіональної газової компанії, паперовий рахунок просто не потрібен.