Дніпровський районний сектор № 2 філії Державної установи “Центр пробації» у Дніпропетровській області запрошує мешканців району до співпраці

17 січня 2017 року був підписаний наказ Міністерства юстиції України № 98/5 «Про затвердження Положення про організацію діяльності волонтерів пробації». Дане Положення регулює порядок здійснення діяльності волонтерами пробації та розроблено відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

Пам’ятка попередження щодо отруєння грибами

В Україні щороку реєструються випадки  отруєння дикорослими грибами, нажаль  з летальними випадками Лише за останні 5 років від вживання дикорослих грибів постраждало 78 мешканців Дніпропетровської області, померли  11 осіб, у тому числі 1 дитина віком 7 років.

Отримали гуманітарну допомогу від наших благодійників World Central Kitchen

Вчора, 23 серпня, Солонянська громада уже не вперше  отримала гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб 2022 року від Міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen. Саме ця організація підтримує та годує мільйони людей по всій Україні під час війни з росією.