Триває Тиждень активностей "Кожна дитина-перлина"

Реалізовуючи мету проєкту «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій», 10 серпня з усіма бажаючими дітками займалася Людмила Красавіна - керівник англомовного клубу «OCTOPUS» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Солонянської селищної ради. Розпочалася зустріч зі знайомства - руханки, яка звучала на англійській мові. У ході руханки пані Людмила називала частини тіла, явища природи англійською мовою і всі повторювали слова. Захопила і дітей, і дорослих вправа «Розмалюй і назви». А наприкінці зустрічі керівник гуртка запропонувала зобразити на обличчі настрій від загального спілкування.

Внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані на території Солонянської громади, отримали гуманітарну допомогу від World Central Kitchen

Вчора, 9 серпня, Солонянська громада вкотре отримала гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб від Міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen, яка підтримує та годує мільйони людей по всій Україні під час війни з росією.

У рамках проєкту "Освіта в умовах надзвичайних ситуацій", стартував Тиждень-активностей "Кожна дитини - перлина"

З 8 серпня на території Солонянської громади стартував проєкт «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій», метою якого є забезпечення дітям доступу до навчанню, яке рятує та підтримує розвиток та життя.