Сьогодні, 25 серпня, відбулось засідання 26 сесії Солонянської селищної ради. На порядок денний було винесено 24 питання. У роботі сесії взяло участь 19 депутатів.

Перед початком розгляду запланованих питань порядку денного, селищний голова Михайло Копейко оголосив хвилину мовчання. Усі присутні схилили голови на знак пошани усіх, то віддав своє життя та постраждав внаслідок ?осійського вторгнення.

Також слово взяв депутат та волонтер Юрій Сміюха. Він передав подяку Солонянській громаді від імені славетної 53 окремої механізованої бригади ЗСУ за надану допомогу нашим військовослужбовцям у такий скрутний час. Військові дякують за підтримку та віру у них, а ми безмежно вдячні їм за їх мужність та сміливість.

Депутати проголосували за низку важливих питань для нашої громади, зокрема було підтримано

• внесення змін до Регламенту Солонянської селищної ради,
  • запровадження в закладах освіти громади електронних класних журналів та щоденників
  • затвердження порядку використання комплекту обладнання (мобільний офіс) відділом ЦНАП.

Всі рішення депутати прийняли одноголосно. Дякуємо всім за плідну роботу на користь нашої громади.

Все буде Україна! Віримо в ЗСУ! Обов’язково переможемо!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису