Вчора, 23 серпня, Солонянська громада уже не вперше  отримала гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб 2022 року від Міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen. Саме ця організація підтримує та годує мільйони людей по всій Україні під час війни з росією.

Висловлюємо свою щиру вдячність «World Central Kitchen» за ваші великі серця та надану гуманітарну допомогу! В цей тяжкий час, для нашої країни, ці набори дійсно необхідні для тих людей, які кожного дня сподіваються повернутися до свого дому.

Солонянська громада прихистила багато людей із Херсонської, Запорізької, Донецької областей.  Неймовірно вдячні організації World Central Kitchen, що допомагаєте допомагати! Разом ми впораємось!

Спільними зусиллями здолаємо будь-які перешкоди і обов'язково переможемо!