Мешканці нашої громади вдруге отримали продуктові набори від організації World Central Kitchen

Щиро дякуємо нашим друзям Міжнародній благодійній організації World Central Kitchen, яка вже не вперше надає допомогу тим українцям, що її потребують! Вдячні кожному, хто долучився до цієї важливої справи! Разом – ми справді сила!

Важливо, щоб кожна родина наших воїнів відчувала підтримку

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто боронив та продовжує боронити цілісність української держави. Тому днями рідним загиблих захисників та тим, хто втратив здоров’я внаслідок участі в АТО/ООС, передали продуктові набори та засоби особистої гігієни. Адже дуже важливо, щоб наші захисників та їх рідних відчували підтримку.

Нафтогаз забезпечує газом більшість українців: що потрібно знати

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично. Відповідаємо на найбільш поширені питання.

Позначка зв’язку хвороби або травми із виробництвом в е-лікарняному встановлюється фахівцями Фонду

Застраховані особи отримують від Фонду соціального страхування України компенсацію втраченого за час лікування заробітку незалежно від причин настання тимчасової непрацездатності (виключення – непрацездатність, викликана сп’янінням, протиправною діяльністю тощо). Однак, якщо у загальних випадках розмір допомоги від ФССУ буде залежати від тривалості страхового стажу, то в разі травмування під час виконання посадових обов’язків чи профзахворювання Фонд профінансує допомогу в обсязі 100% середнього доходу незалежно від стажу.

Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області анонсує проведення гарячої лінії

До уваги жителів громади! Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що 20 липня 2022 року з 10-00 до 11-00 за телефоном 073 432 82 78 відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія». На питання відповідатиме начальник сервісного центру Підодвірна Віра Сергіївна.