Підтримка бізнесу на розвиток власної справи

З 1 липня 2022 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу», якою Уряд запускає три програми, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності та створення нових робочих місць в рамках економіки воєнного стану.

В Солонянській громаді вперше відбулось засідання опікунської ради

Сьогодні, 4 липня 2022 року, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка, відбулося перше засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Солонянської селищної ради.

Солонянське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області інформує щодо африканської чуми свиней (АЧС)

Солонянське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області повідомляє, що у зв’язку з погіршенням епізоотичної ситуації (за результатами лабораторних досліджень Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби - Кропивницький район, с.Івано-Благодатне та Сумської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби - Конотопський район, с.Козацьке, встановлено діагноз - на африканську чуму свиней (далі АЧС) в підсобних господарствах, з метою недопущення розповсюдження АЧС наголошуємо, що в умовах напруженої епізоотичної ситуації,  щодо АЧС в Україні, здоров’я та благополуччя тварин повністю залежить від громадської свідомості та дій осіб, які утримують цих тварин. Неналежне виконання заходів біобезпеки, в тому числі згодовування свиням кормів та харчових відходів із закладів громадського харчування без термічної обробки створює загрозу занесення вірусу АЧС у господарство та його розповсюдження на інші.

ДТЕК інформує - 6 липня у Солоному на деяких вулицях буде відключено електроенергію

До уваги мешканців Солоного! ДТЕК Дніпровські електромережі інформує, що у середу, 6 липня, у Солоному із 08:00 до 18:00 у зв’язку із проведенням планових технічних робіт на деяких вулицях буде відключено електроенергію.  У разі виникнення запитань ви можете звернутись за телефонами кол-центру.

Щиро вітаємо правоохоронців зі святом - Днем Нацональної поліції України!

Шановні правоохоронці, вітаємо вас зі святом – Днем Національної поліції України! Щиро бажаємо, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів. Дякуємо за службу, вірність присязі та відданість Українському народові.