Весь світ допомагає та підтримує Україну!

Солонянська громада отримала гуманітарну допомогу від друзів та партнерів Фонду міжнародної солідарності Solidarity Fund PL in Ukraine Для лікарень ми отримали дефібрилятори, шприци, системи для крапельниць та стійки для крапельниць. Для Збройних Сил України – військові аптечки та турнікети. А також крупи, макарони, цурок, засоби для миття посуду та засоби особистої гігієни.

Допомога сім'ям внутрішньо переміщених осіб із маленькими дітьми

Поліцейські офіцери нашої громади спільно із працівниками сектору ювенальної превенції відвідали сім’ї внутрішньо переміщених осіб із маленькими дітьми. Під час візиту поспілкувались із родинами та надали гуманітарну допомогу немовлятам.

Графік засідань постійних комісій в рамках підготовки до XХV сесії Солонянської селищної ради

В рамках підготовки до XXV сесії Солонянської селищної ради, із наступного тижня стартують засідання постійних комісій. Надаємо графік засідань і нагадуємо, що в умовах воєнного стану, онлайн трансляції засідань не проводяться

Зі святом Івана Купала!

У ніч із 6 на 7 липня в Україні святкують Івана Купала. Віддавна вважалося, що ніч проти Івана Купала вирізняється чарівними властивостями. Тож нехай Купальські вогонь і вода принесуть нам усім очищення та змиють всю нечисть з Української землі!