Шановні мешканці Солонянської громади! Запрошуємо наступні категорії зареєстрованих на території селищної ради осіб:

• ВПО 2014 року
  • ВПО 2022 року
  • малозабезпечені сім'ї
  • багатодітні сім'ї

у вівторок, 19 липня, отримати великі продуктові набори від наших добрих друзів – організації World Central Kitchen

Видача для осіб, які проживають у Солоному, буде здійснюватись за адресою смт Солоне, вул. Задернюка, 3 із 16:00 до 18:00

Звертаємо увагу, що всі решта осіб зазначених категорій, які мешкають у старостинських округах (не в Солоному), продуктові набори можуть отримати цього ж дня у приміщеннях старостинських округів. До Солоного їхати не потрібно. Всіх, хто проживає в Солоному запрошуємо за вказаною адресою та часом.

Кожен набір розраховано на родину із 1-4 осіб, якщо сім’я більша - видається 2 пакети. Також важливо - особи, які підлягають під 2 і більше категорій, отримають лише 1 пакет гуманітарної допомоги. При собі мати паспорт та довідку, яка підтверджує статус особи.

World Central Kitchen – гуманітарна організація, заснована іспансько-американським шеф-кухарем Хосе Андерсом. Вже понад 10 років він підтримує людей в гарячих точках світу та є одним із найвпливовіших людей світу за версією журналу Time.