Відбулося засідання житлової комісії при виконавчому комітеті Солонянської  селищної ради

15 лютого 2022 року відбулося чергове засідання  житлової комісії при виконавчому комітеті Солонянської  селищної ради. Загалом, під час засідання розглянуто 6 питань порядку денного, що стосувалися:

Відбулась онлайн-зустріч керівників закладів освіти Дніпропетровщини на тему "Освітня реформа: з перших уст"

9 лютого, Центром професійного розвитку педагогічних працівників Солонянської селищної ради було проведено онлайн-зустріч керівників закладів освіти Дніпропетровщини на тему «Освітня реформа: з перших уст».

Відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської громади

Сьогодні, 14  лютого, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської селищної територіальної громади.

Механізм отримання допомоги від Фонду за е-лікарняним

Понад 3 мільйони українців були на оплачуваному Фондом соціального страхування України лікарняному упродовж минулого року. ФССУ профінансував для них більше 5 мільйонів листків непрацездатності, які їх роботодавці опрацювали, розрахували та подали до Фонду на оплату.