Відбулось засідання 41 сесії Солонянської селищної ради

Сьогодні, 25 квітня, відбулось засідання 41 сесії Солонянської селищної ради. У роботі сесії взяло участь 16 депутатів. На порядок денний було винесено 43 питання, які детально опрацьовувались на засіданнях постійних комісій.

Висловлюємо щиру вдячність БО "Надія і житло для дітей" за надану підтримку та допомогу

Благодійна організація Надія і житло для дітей понад 20 років роботи в Україні впроваджує проєкти й програми, спрямовані на реалізацію права кожної дитини на виховання в сімейному середовищі.

Солонянський ліцей серед переможців конкурсу на найкращий проєкт із робототехніки серед шкіл, які отримали STEM-лабораторії

Щиро вітаємо команду Заклад загальної середньої освіти "Солонянський ліцей" «Робо-Імпульси», проєктна робота яких набрала 787 вподобань на YouTube і в підсумку посіла почесне 2 місце в загальноукраїнському онлайн-конкурсі на найкращий проєкт із робототехніки серед шкіл, які отримали STEM-лабораторії. Пишаємось талантом та наснагою молодого покоління! Ви справді круті!

Відбулось засідання комісії з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, парків, сквері та інших об’єктів на території Солонянської селищної територіальної громади

Днями відбулось засідання комісії з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, парків, сквері та інших об’єктів на території Солонянської селищної територіальної громади.

Нагадуємо, що в Україні запрацювала ветеранська гаряча лінія

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.