27 квітня у Солонянському ліцеї було весело, музично, танцювально та захопливо.

За підтримки благодійного фонду Право на захист було проведено захід до Всесвітнього дня танцю. Усіх присутніх привітав Олександр Балицький, соціальний педагог фонду "Право на захист" та побажав гарного настрою і активної участі на усіх локаціях.

Малюки мали змогу не тільки взяти участь у флешмобі, але й змагалися у Веселих стартах, переглядали мультфільм, виготовляли яскраві аплікації "Великодній кошик", розмальовували писанки та прикрашали Великоднє дерево.

Поки дітлахи розважалися, команда батьків теж не сумувала: релаксували на занятті з йоги, прикрашали запашні паски, змагалися у грі з волейболу.

Двічі сигнал повітряної тривоги змушував усіх учасників перейти до укриття. Але й в укритті продовжувалися веселі активності-гра "Хто зверху?" та флешмоб для дітей та батьків.

Родзинкою заходу стали ростові ляльки Зебра та Лев, щ якими залюбки танцювали та змагалися і дорослі і діти.

Дякуємо усім організаторам та учасникам заходу! Безмежно дякуємо нашим Захисникам і Захисницям, що маємо змогу дарувати дітям гарний настрій!

КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Солонянської селищної ради Заклад загальної середньої освіти "Солонянський ліцей"