СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ІНФОРМУЄ ПРО ПІДГОТОВКУ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЗШ №2 ДО 2017-2018 Н.Р.

Дата: 28.08.2017 23:30

Продовжуємо серію звітів про підготовку закладів освіти Солонянської селищної ради до 2017-2018 навчального року.
Естафету продовжує четвертий комунальний заклад освіти «Солонянська середня загальноосвітня школа№2 І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.
Виконавчий комітет і соціально-гуманітарний відділ дбають не лише про комфортні та якісні умови для навчання учнів, а і про естетичне виховання школярів.
До початку навчального року з місцевого бюджету в школі був повністю замінний посуд, виділено кошти на проведення косметичного ремонту навчального закладу, закуплено в достатній кількості миючі засоби та матеріали для підтримки належних санітарно-гігієнічних умов.
Як і для решти навчальних закладів громади так і для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування цього закладу освіти ще в липні закуплена якісна шкільна та спортивна форма.