Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про візит першої леді країни на відкриття інклюзивно-ресурсного центру Солонянської громади

Дата: 29.12.2017 08:59

27 грудня дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Дніпропетровську область, де відкрила перший Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) в Україні.

Центр розташовано на базі Солонянської середньої школи №1. Він надаватиме послуги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у навчальних закладах Солонянської об’єднаної територіальної громади, а також дітям Солонянського району. В ІРЦ передбачені кімнати для індивідуальної роботи логопедів, практичного психолога, ресурсна кімната тощо.

Марина Порошенко зауважила:«Інклюзивно-ресурсні центри з підтримки інклюзивної освіти – це важливий крок у формуванні сучасної системи кваліфікованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами протягом навчання від 2 до 18 років. І такі  установи запрацюють на рівні територіальних громад та районних центрів по всій Україні з 1 вересня 2018 року».

У навчальному закладі обладнана ресурсна кімната, яка містить кілька зон: соціально-побутову для напрацювання повсякденних навичок, ігрову, релаксаційну, а також оснащена інтерактивною картою та комп’ютерним обладнанням.
Джерело: http://adm.dp.gov.ua